Бухгалтерські послуги, послуги бухгалтера Київ

«Проф.Бухгалтер» – профессиональные бухгалтерские услуги от частного бухгалтера.

Основной профиль деятельности: ФОП 1 - 3 группа на едином налоге.

Услуги предоставляются предпринимателям, находящимся в любом районе города Киева и Украины. Местонахождения офиса бухгалтера м. Дарница

Работаем также удаленно со всеми ФОП Киева и Украины.

Услуги не предоставляем юридическим лицам, частным предпринимателям на общей системе. 

Заявка на ведение ФОП (рабочее время с 10 до 17 Пн-Пт)

Неверный ввод

Неверный ввод

price01


 

tabl spd

Бухгалтерські послуги в сучасному діловому світі Києва являють собою один з найбільш вигідних варіантів співпраці великих підприємств, приватних бізнесменів і невеликих фірм.

Грамотне надання і організація послуг бухгалтера - основа успішного і ефективного функціонування в будь-якому бізнесі. Бухгалтерія підприємств, за рахунок реалізації комплексних зв'язків між керівництвом і безпосереднім виробництвом, дозволяє встановити чіткий контроль над усіма фінансовими потоками, що проходять через фірму. Найчастіше, ведення бухгалтерії передбачає організацію первинної документації, формування необхідних форм звітності та здачу її в контролюючі органи в обумовлені терміни.

Серед усіх видів бухгалтерських послуг особливої популярності набуває так званий позаштатний бухгалтер. Під віддаленим бухгалтером мають на увазі форму співробітництва, за якої ведення всієї бухгалтерії організації перекладається на відповідне спеціалізоване підприємство.

Переваги послуг приватного бухгалтера

Загальновідомо, що керівник навіть невеликої фірми просто не має фізичної можливості і сил щодня і самостійно зводити баланси, управляти всіма фінансовими потоками, контролювати витрати.

Хтось скаже: навіщо ж притягувати «чужих» бухгалтерів, якщо цілком можна обійтися і своїми штатними? Варто сказати, що аутсорсинг (тобто зовнішнє ведення всієї бухгалтерії фірми) в порівнянні з наймом бухгалтерів в штат, має ряд незаперечних переваг. По-перше, Ви отримуєте в своє розпорядження висококваліфікованих співробітників, що не тільки підвищить результати виконаної роботи, але і забезпечить багатоступінчастий моніторинг і ефективний внутрішній аудит.

По-друге, Вам не потрібно обладнати спеціально відведені робочі місця, а також купувати сучасне офісне обладнання, сертифіковані і ліцензіонні програми!

По-третє, відсутня необхідність постійно підвищувати кваліфікацію співробітників, адже фахівці з зовнішньої фірми зобов'язані досконало володіти сучасними знаннями та вміннями у сфері бухгалтерського обліку.

Стандартним перевагою ведення обліку приватним бухгалтером для будь-якого виду діяльності є можливість для керівництва та адміністративного персоналу не відволікатися на поглиблення бухгалтерський облік та управління обслуговуючими функціями, а приділяти більше часу основного бізнесу підприємства!

Як бачите, бухгалтерські послуги для будь-якого району Києва у вигляді аутсорсингу дозволяють з мінімальними фінансовими вкладеннями і найкоротшими термінами налагодити ефективне функціонування процесу бухгалтерського обліку на будь-якому підприємстві, при цьому скоротивши витрати на обладнання робочих місць, і ведення справ в належному вигляді штатним бухгалтером.

Варто також відзначити, що з фінансової точки зору бухгалтерський аутсорсинг для компаній набагато вигідніше, ніж утримання штату співробітників для даної роботи. Адже оплату лікарняних, відпусток, обладнання робочих місць для співробітників можна просто викреслити з операційних витрат! До того ж, абсолютно не має значення, в якому занедбаному стані знаходиться ведення документації та фінансових звітів - послуги бухгалтера з зовнішньої фірми здатні легко виправити!

Бухгалтерські послуги в Києві за доступною ціною

Висококваліфіковані фахівці з міста Київ не тільки усунуть всі недоліки, але й оптимізацію системи документообігу і фінансових потоків, що в подальшому повторення скоєних помилок виключено.

Варто також зауважити, що за допомогою аутсорсингу Ви отримаєте незалежний бухгалтерський облік, що значно підвищить привабливість Вашої організації для кредиторів та інвесторів!

Незаперечна вигода використання бухгалтерських послуг в Києві - можливість використання досвіду високопрофесійних фахівців, який був накопичений при вирішенні інших подібних завдань, а також постійний доступ до новітньої інформації і технологій з бухобліку.

Грамотна робота з документацією - запорука успішної діяльності будь-якої організації, тісно пов'язаної з товарно-грошовими відносинами. Суб'єкти господарювання різних розмірів і форм власності зобов'язані організовувати свій документообіг на дійсно якісному та високому рівні!

Опыт работы более 15 лет в сферах:

 • Учебные центры
 • Интернет-магазины
 • Сфера услуг
 • Салоны красоты
 • Кофейни, пекарни

Преимущества работы с частным бухгалтером удаленно:

 • Экономия вашего времени и бюджета
 • Договорные отношения
 • Ответственность
 • Ведение учета опытным специалистом
 • Гарантия конфиденциальности
 • Минимизация налоговых рисков
 • Корректное ведение учета
 • Анализ изменений в законодательстве
 • Постоянное повышение квалификации