Бухгалтер для кафе, кав'ярні, пекарні 2022

Розглянемо такий випадок – Ви плануєте відкривати невелику кав'ярню, пекарню чи кафе. Такий вид діяльності найкраще оформити на другу групу ФОП єдиного податку на спрощеному оподаткуванні. Зробити це можна безкоштовно онлайн у будь-якому регіоні України.

Майте на увазі, щоб до відкриття закладу всі документи були готові, потрібно оформитися не пізніше ніж за місяць. Наприклад, якщо Ви запланували початок діяльності на початок квітня, подавати документи на реєстрацію потрібно в березні.

При відкритті ФОП слід зазначити:
1. види діяльності згідно з КВЕД;
2. групу єдиного податку – друга, спрощена;
3. місце провадження діяльності – Україна.

Вже після того, як ФОП зареєстровано, під нього відкривається рахунок у банку та укладається офіційний договір оренди.

Бухгалтерія кафе, кав'ярні, пекарні ведеться за такими напрямками:
1. Оплата податків
2. Проведення всіх продажів через програмний рро та термінал банку, який вбудовано вже в облікову програму для ведення ресторанного бізнесу
3. Облік доходів
4. Здача звітності як річної так і квартальної

Тому послуги бухгалтера для кафе, кав'ярні, пекарні, включають, як зазначено на сайті в розділі ціни або на головній сторінки, контроль сплати податків, облік доходу на підставі банківської виписки та даних про продаж через програмне забезпечення, здачу звітності, консультації.

Якщо Ви маєте намір наймати штат співробітників: наприклад баристів або пекарів, то послуги бухгалтера для Вас обов'язкові. Будь-який співробітник наймається з умовою нарахування офіційної зарплати не нижче мінімальної і вся сума податкової зарплати становить 41, 5% від ставки.

Найвідповідальніша частина бухобліку – подання річного звіту. Він має бути зданий не пізніше 1 березня. Щоб грамотно його скласти протягом усього року потрібно вести облік доходів. Підсумкова сума доходу протягом року включається до річного звіту з єдиного податку. Саме він є основним звітним документом для ФОП. Подається він паралельно до податкової інспекції та до банку.

Щоквартальний звіт складається зі звітності за співробітниками, оформленими до штату, із зазначенням зарплати помісячно.Якщо Ви проводите розрахунки по банку з іншими фопами через офіційний банківський рахунок, (це може бути плата за товари або послуги, наприклад, за договором оренди) подається також квартальний звіт за видатками — додаток 4ДФ об'єднаної ПДФО/ВЗ/ЄСВ-звітності. У такому разі до податкової передаються дані про те, яка сума якого місяця була перерахована ФОП.

Більш детально про послуги бухгалтера ви можете ознайомитись на нашій головній сторінці сайту.

«Проф.Бухгалтер» – профессиональные бухгалтерские услуги для физических лиц - предпринимателей от частного бухгалтера.

Наше основное направления – предприниматели на едином налоге.

Благодаря широкому использованию IT-технологий в работе, услуги предоставляются предпринимателям, находящимся в любом районе города Киева и Украины.

Местонахождения офиса бухгалтера м. Дарница

Услуги предоставляются только частным предпринимателям на едином налоге, юридические лица (фирмы) не сопровождаем, ФОП на общей системе не сопровождаем.


price01

Услуги предоставляются только частным предпринимателям (ФОП),
юридические лица (фирмы) не сопровождаем.


 

tabl spd

 

 

Опыт работы более 15 лет в сферах:

 • Учебные центры
 • Интернет-магазины
 • Сфера услуг
 • Салоны красоты
 • Кофейни, пекарни

Преимущества работы с частным бухгалтером удаленно:

 • Экономия вашего времени и бюджета
 • Договорные отношения
 • Ответственность
 • Ведение учета опытным специалистом
 • Гарантия конфиденциальности
 • Минимизация налоговых рисков
 • Корректное ведение учета
 • Анализ изменений в законодательстве
 • Постоянное повышение квалификации