Бухгалтер для ФОП торгівля через інтернет

Плануєте здійснювати торгівлю через інтернет наприклад одягом, взуттям чи текстильними виробами, чи вже маєте таку діяльність та не знаєте як краще організувати податковий облік з 2022 року ?

Підприємець, який планує здійснювати торгівлю через інтернет-магазин, слід обов’язково зареєструвати КВЕД 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет, та обрати 2 групу єдиного податку спрощеної системи оподаткування, що є найвигіднішим варіантом зі сторони податкового навантаження. ФОП можливо відкрити онлайн безкоштовно на порталі дія. Після відкриття фоп, підприємець може відкрити підприємницький рахунок в любому відділенні банку, який є зручним для ведення діяльності.

В чому полягає ведення обліку ФОП, чи потрібна допомога бухгалтера ?

Головні складові обліку фоп в торгівлі через інтернет складаються з таких питань:

1. Сплата податків

2. Застосовання прро

3. Ведення обліку доходів

4. Подання звітності

5. Товарний облік

Перше питання, щодо сплати податів, суми та реквізити, з цим кожен фоп може розібратися.

Друге питання чи завжди інтернет торговець повинен застосовувати прро та формувати фіскальні чеки при продажу через інтернет одягу чи текстилю. Так в інтернет торгівлі є варіанти коли можна не використовувати прро, та не видавати чеки покупцю. Для цього фоп повинен приймати оплати за товар на свій розрахунковий рахунок по реквізитам IBAN, тобто надавати їм виключно банківські реквізити, без карток і оплат через сервіси переказу коштів таких як: LiqPay, EasyPay, PayPong, City24, Fondy, WayForPay.

В такому разі покупець сплатить за одяг через банківські системи дистанційного обслуговування, наприклад Приват24, замість чеку він буде мати квитанцію про сплату від банку. Далі в посилку ви можете вкласти товарний чек чи накладну.

Якщо покупець сплачує накладений платіж через нову пошту, тут також є зручний варіант, ви можете заключити договір з фінансовою установою, що працює з новою поштою, це платіжна система NovaPay і отримувати кошти на підприємницький рахунок. В такому разі чек покупцю при отриманні товару надає нова пошта, а ви в свою чергу вкладаєте в посилку товарний чек чи накладну. В такому випадку фоп не застосовує прро, оскільки він користується послугами платіжної системи NovaPay, яка є власною платіжною системою нової пошти.

Тобто, ви можете налаштувати так роботу, щоб не застосовати прро, але для цього потрібно приймати кошти виключно на підприємницький рахунок, надаючи покупцям реквізити рахунку та отримуючи кошти від фінансової компанії нової пошти. В цьому варанті є деякі не зручності, наприклад покупцям не зручно сплачувати на рахунок, їм краще на карту фоп, а також витрати на комісію за послуги переказу коштів від фінансової компанії NovaPay.

У всіх інших випадках вам необхідно застосовати прро, тобто надавати фіскальні чеки покупцю.

Третє та четверте питання, облік доходів підприємці ведуть любим довільним способом шляхом щомісячного відображення доходу. На підставі обліку доходів складається річна податкова звітність, де вказується загальна сума доходу за рік, щоб не порушити умови перебування на єдиному податку, сума сплачених податків та види діяльності які використовувались при отриманні доходу.

Наступний момент, який пов'язаний із поданням звітності – це квартальний звіт 4ДФ, якщо ви робите платежі зі свого підприємницького рахунку за витрати, оренду на рахунки інших ФОПів, в цьому випадку податкова служба, вимагає від підприємців подання форми по додатку 4ДФ, це додаток до об’єднаної звітності.

П’яте питання, такий напрямок діяльності як продаж через інтернет одягу, взуття, текстильних виробів чи інших схожих товарів в розумінні ЗУ про РРО. П.12 ст.3 звільнений від ведення обліку товарних запасів, тобто для даної категорії товарів не передбачано підтверджувати придбання товарів первинними документами. В данному випадку важливими документами для перевірки будуть лише звіти з ПРРО та виписки про рух коштів на рахунках в банку.

«Проф.Бухгалтер» – профессиональные бухгалтерские услуги для физических лиц - предпринимателей от частного бухгалтера.

Наше основное направления – предприниматели на едином налоге.

Благодаря широкому использованию IT-технологий в работе, услуги предоставляются предпринимателям, находящимся в любом районе города Киева и Украины.

Местонахождения офиса бухгалтера м. Дарница

Услуги предоставляются только частным предпринимателям на едином налоге, юридические лица (фирмы) не сопровождаем, ФОП на общей системе не сопровождаем.


price01

Услуги предоставляются только частным предпринимателям (ФОП),
юридические лица (фирмы) не сопровождаем.


 

tabl spd

 

 

Опыт работы более 15 лет в сферах:

 • Учебные центры
 • Интернет-магазины
 • Сфера услуг
 • Салоны красоты
 • Кофейни, пекарни

Преимущества работы с частным бухгалтером удаленно:

 • Экономия вашего времени и бюджета
 • Договорные отношения
 • Ответственность
 • Ведение учета опытным специалистом
 • Гарантия конфиденциальности
 • Минимизация налоговых рисков
 • Корректное ведение учета
 • Анализ изменений в законодательстве
 • Постоянное повышение квалификации